Spoločnosť Ing. Milan Slamka - S. L. HANZA bola založená v roku 1994. Zaoberá sa veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou s čalúnnickým, ale aj iným materiálom.
Ponúkame všetky potrebné materiály na výrobu čalúneného nábytku, od poťahových materiálov (nábytkové látky, koženky, biokožu ), technický materiál ako sú kypriace materiály ( rúno, PUR penu, molitanové tyčinky, UNICO ), pružiace materiály (epedy, bonnelly, vlnovce, drevené lamely, rôzne popruhy.), netkané textílie (Lutrasil. Fibertex, Olton.), bežné nábytkové kovanie ako aj špeciálne kovanie pre čal. výrobu (kĺby /LUSCH/ kolieska, zarážacie matice, úchyty na vlnovce,  klzáky, spoj. kovanie, funkčné kovanie, rôzne posuvy a pod.), rozkladacie mechanizmy (kreslá, pohovky, prístelky, SEDAC-MECOBEL), špeciálne čal. profily (produkty OKE), elektrické pohony na prestavovanie do čal. nábytku (LUSCH), čal. lepenka a veľa ďalších drobných materiálov a náradia ako sú špeciálne ihly, čal. gombíky,  lisy (ASTOR) a podobne.
V dcérskej spoločnosti S. L. HANZA, s.r.o. zabezpečujeme spracovanie PUR hmôt (molitanu) podľa požiadaviek obchodných partnerov, ale aj malopredaj na presný rozmer (PUR dosky, hranoly, olepy na padosky, atypické finálne matrace podľa požiadaviek zákazníka a pod.)
Špeciálne ponúkame dopredaj lacných nábytkových (poťahových) látok v rôznom vyhotovení (tkané, žinilky, mikroplyše, koženky a pod.) v rôznych farebných odtieňoch a dezénoch vo veľmi zaujímavých predajných cenách.